543 217 904 mobil 721 009 404 ocnibrno@seznam.cz

Vážení pacienti,

provoz oční ordinace OFTALPRO  probíhá za přísných hygienických opatření, personál je vybaven ochrannými pomůckami, pravidelně dezinfikujeme prostory čekárny i ordinací generátorem ozonu.

V prostorách čekárny vyžadujeme přítomnost maximálně 5 pacientů, po vstupu do čekárny žádáme pacienty o dezinfekci rukou, samozřejmostí jsou ochranné roušky přes ústa a nos.

Nepřípustné je ošetření osoby, která měla v posledních 2 týdnech projevy virózy či zvýšenou teplotu.

Od 4.5.2020 provoz dle obvyklé ordinační doby.

Děkujeme za pochopení.

Součástí ordinace je oční optika

Součástí ordinace je oční optika

Součástí ordinace je oční optika, kde si můžete nechat změřit zrak a zhotovit brýle.
Všechno, co vaše oči potřebují, najdete u nás. Rádi vám poradíme s dioptrickými i slunečními brýlemi, kontaktními čočkami i další optikou.

Oční vyšetření

Oční vyšetření

Nabízíme špičkové oční vyšetření pomocí nadstandardního vybavení naší oční ordinace. Do něho spadá např. autorefraktometr, keratometr, bezkontaktní tonometr, pachymetr a další.

Naše oční ordinace je vybavena rovněž moderním přístrojem OCT (optická koherentní tomografie), který slouží ke zjištění stavu oční sítnice, zrakového nervu a stavu přední komory oka. Díky tomuto vyšetření může ošetřující lékař předpovědět průběh choroby a snáze tak přijmout správné rozhodnutí pro další léčbu. Vyšetření je hrazeno pacientem, cena za jedno oko činí 400 korun.

Od února v novém

Od února v novém

Od února v novém – spouštíme nové webové stránky. Vážení pacienti, spouštíme nové webové stránky. Znamená to pro vás jednodušší a dostupnější informace o aktuálních akcích a nabídkách. Na stránkách můžete od teď pravidelně sledovat co vše se pro vás chystá.

Váš tým OFTALPRO s.r.o